Zhduket 48-vjeçarja në Durrës, policia kërkon ndihmë - Tirana Today

Zhduket 48-vjeçarja në Durrës, policia kërkon ndihmë

Drejtoria Vendore e Policisë Durrës përmes një njoftimi drejtuar mediave kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e një shtetaseje që rezulton e zhdukur.


Burime zyrtare nga policia thanë se bëhet fjalë për shtetasen Edlira Rushiti, 48 vjeçe, banuese në lagjen nr. 13 Plazh Durrës. Gruaja thuhet se është larguar nga banesa pasditen e sotme rreth orës 16:00 dhe nuk është kthyer.Është rreth 1,65 cm e gjatë, me flokë të zeza, të shkurtra dhe ka të veshur një bluzë dhe pantallona ngjyrë të zezë. Familjarët kanë deklaruar se shtetasja e mësipërme vuan nga probleme të shëndetit mendor. Në rast identifikimi të saj, jeni të lutur të telefononi në numrin 0694110217”, thuhet në njoftimin e policisë.


Kategori
KronikëShqipëriaTë Gjitha
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu