Stil

Zaho vishet juventin, Rama publikon videon teksa luan futboll

               Publikuar në : 19:35 - 16/09/18 Enno

Pas një jave të lodhshme, me aktivitete të shumta, kryeministri Rama ka zgjedhur që këtë të diel ta kalojë pranë familjes. Dhe me sa duket kjo ditë ka qenë vërtet relaksuese për të. Këtë e themi pas një video që vetë kryeministri Rama ka ndarë me ndjekësit në Instastory.

Në video shfaqet djali i tij i vogël, Zaho duke luajtur futboll, teksa mban veshur mban fanellën e ekipit të Juventus.

Kujtojmë se kryeministri Edi Rama është një nga tifozët më të flaktë të skuadrës së Juventus.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT