Kuriozitete

Xhisiela “shfrytëzon” famën, na prezanton me motrën e saj

               Publikuar në : 13:24 - 12/10/18 S.N

Xhisiela Maloku është vajza që mori menjëherë famë për shkak të dëshmisë të dhënë nga nënkomisar Nuhu.

Ky i fundit tha se vajza është dhunuar nga Rexhep Rraja, i biri i deputetit socialist Rrahman Rraja. Ngjarja u kthye në një “telenovelë” për shkak të përfshirjes të politikanëve me emër.

Por, edhe për dëshmitë e ndryshme që Xhisiela ka dhënë duke habitur publikun.

Duket se Xhisiela i është kthyer normalitetit, ndërsa ka postuar një foto me të motrën. Ajo quhet Nida Maloku dhe duket më e vogël në moshë se Xhisiela.

Në një foto të publikuar pranë Nidës, Xhisiela shkruan:

“Duke të pasur ty pranë, kam gjithë botën”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT