Vranë foshnjën 6 muajshe, arrestohen dy adoleshentë - Tirana Today

Vranë foshnjën 6 muajshe, arrestohen dy adoleshentë

Dy të rinjë adoleshentë janë vënë në pranga nga policia Britanike pasi akuzohen të kenë vrarë një fëmijë 6-muajsh.


Dy të rinjtë njëri 16 dhe tjetri 18 vjeç, nuk kanë dhënë asnjë arsye të qartë lidhur me krimin e kryer. Blutë e zonës Peartree, janë vënë menjëherë në lëvizje për të hetuar lidhur me këtë çështje. Një zëdhënës i “Hampshire Constabulary” tha: ‘Fëmija u dërgua në Spitalin e Përgjithshëm të Southampton, por e kishte të pa mundur  të jetonte.

Policia gjithashtu vazhdon ende hetimet për të zbardhur arsyet që i çuan të rinjtë të vrasin një foshnje


Kategori
BotaTë Gjitha
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu