Futboll

Video/“Shpiket metoda” për të ndaluar Cristiano Ronaldo

               Publikuar në : 17:49 - 09/08/18 ad min

Puna dhe ajo qw di të bëjë më së miri Cristiano Ronaldo, është shënimi i golave dhe paraqitja fantastike në fushë, në stërvitje dhe kudo tjetër. Statistikat e publikuara tregojnë qartë se këto fjalë nuk janë thjesht të tilla, por në të gjitha karrierën ka patur gjithmonë sukses në skuadrat  ku ka luajtur.


Por, kalimi i tij tek Juventus është parë si një mundësi e mirë për të shënuar edhe më shumë gola në portë, por për të shtuar paralelisht edhe trofetë personal dhe për klubin.

Gjithsesi, e gjitha në formën e shakasë, në media po qarkullon një video, e cila tregon qartë se si mund të ndalet Cristiano Ronaldo për të mos shënuar në portë. Detajet i gjeni në videon e mëposhtme.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT