Foto Galeri

Video/’Luftë’ në rrugë, gratë me hixhab rrihen me njëra-tjetrën

               Publikuar në : 12:24 - 13/09/18 ad min

Pesë gra në hixhab janë rrahur me njëra-tjetrën në një rrugë në Arabinë Saudite.

Momenti është filmuar nga një shofer. Njëra nga gratë mbante një fëmijë në krah, ku gjatë përleshjes e ka lëshuar atë në tokë.

5014526B00000578-6159911-image-a-69_1536762452599 5014526200000578-6159911-image-m-68_1536762448000 5014525500000578-6159911-image-m-72_1536762493186 5014523200000578-6159911-image-m-70_1536762469510 5014524600000578-6159911-image-a-71_1536762483058
<
>

 

Edhe pse fëmija i ka rënë në tokë, çuditërisht, ajo shihet duke vazhduar dhe duke u rrahur me kundërshtaren e saj. Përleshja mes tyre ka ndodhur në Riad.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT