Të Gjitha

Video/Budallallëku nuk ka brirë, i riu e pëson keq

               Publikuar në : 09:14 - 08/08/18 ad min

Një person me motor në  Brazil është kapur nga kamera, ndërsa ndiqte një makinë në ecje. Ai  i është afruar dhe e ka goditur me këmbë automjetin.

Ai ka ngritur këmbën e tij të majtë ku për pasojë nga përplasja ai ka humbur drejtimin e motorit. Për fat të mirë nga incidenti ai nuk mori lëndime. Për më shumë shikoni videon. 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT