Video/ "Ti hanë m*tin Edi Ramës", shënohet incidenti i parë në protestë - Tirana Today

Video/ “Ti hanë m*tin Edi Ramës”, shënohet incidenti i parë në protestë

Ndodh përplasja e parë në protestë. Një qytetare është ofruar pranë podiumit teksa po fliste Basha dhe ka tentuar të qëllojnë në drejtim të tij.  Kanë qenë forcat e policisë që kanë ndërhyrë dhe e kanë larguar qytetaren nga aty.Ndërsa ajo shoqërohet nga dy efektive policise ajo dëgjohet të thotë: “T’i hanë mutin Edi Ramës, t’i hanë mutin…”. 


Kategori
KryesorePolitikëShqipëriaTë Gjitha
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu