Auto & Moto

Video/ Flota prej ari, 4 makinat luksoze sportive që…

               Publikuar në : 11:35 - 10/03/18 ad min

Makinat lukzose të markave, Ferrari, Mercedes, Bentley dhe Porsche u fotografuan të parkuar në Knightsbridge. Flota e shtrenjtë e makinave besohet të jetë përdorur si pjesë e filmimit për serinë e re të Top Gear.

Vetëm kur mendoni se në një nga rrethet më të pasura të Britanisë mund të jesh i lumtur, kënaqësia rritet kur shikon makina sportive prej  ari të parkuara jashtë  në një shitore luksoze.

Ata padyshim që krijuan zhurmë në zonë, dhe të gjithë njerëzit fërkonin sytë për të besuar nëse ishte e vërtetë  se po shikonin 4 makina prej ari.

Një Ferrari, Mercedes, Bentley dhe Porsche ishin rreshtuan jashtë qendrës tregtare “West London”.

Flota mbart një vlerë prej më shumë se  500,000 euro dhe besohet se është përdorur si pjesë e xhirimeve për serinë e re të Top Gear. TIRANA TODAY

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT