Kuriozitete

VIDEO/ Basha në tryezë me ekspertët dhe median, Spiropali i “surprizon”

               Publikuar në : 17:19 - 08/10/18 S.N

Kreu i Partisë Demokratike prezantoi sot platformën “Për çlirimin e zgjedhjeve”, me fokus 4 pika kryesore.

Pas prezantimit, Basha mblodhi në një tryezë informale ekspertë të zgjedhjeve dhe përfaqësues të medias.

Por, gjatë takimit ata janë përballur me një “surprizë”. Ka qenë deputetja Elisa Spiropali ajo që ka kaluar aty pranë teksa flet në telefon. Spiropali ka përshëndetur me dorë, ndërsa është kthyer duke “shmangur disi” grupin e PD-së.

Për më tepër, shihni videon e mëposhtme:

PD mbledh ekspertet, befasohen nga “vizita” e Spiropalit on Vidnews.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT