Politikë

Vera për fëmijët nën përkujdesje sociale, Rama nxjerr videon

               Publikuar në : 12:15 - 07/08/18 ad min

Kryeministri Rama ka uruar ditë të bukur sot përmes një videoje që ka fokusuar momente nga mënyra se si fëmijët e qendrave sociale po kalojnë këto ditë vere.

“MIRËMËNGJES 😀 dhe me këtë risi të sezonit turistik në të mirë të fëmijëve nën përkujdesje sociale, ju uroj një ditë të bukur👼”- shkruan Rama.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT