Kuriozitete

U ndanë para 1 viti, por ja çfarë thotë tani Bora Zemani për Vin Velin

               Publikuar në : 14:32 - 13/09/18 ad min

Rreth një vit më parë, moderatorja e njohur e ekranit, Bora Zemani dhe partneri i saj, Vin Veli, i dhanë fund marrëdhënies së tyre. Si fryt i dashurisë ata sollën në jetë Arborin, vogëlushin i cili jeton me të ëmën, Borën.

-640-0-5b9a1b7c35bfa -640-0-5b9a1b7ff406f -640-0-5b9a1b7d09496 -640-0-5b9a1b7e020e9
<
>

Megjithëse të ndarë, moderatorja ka rrëfyer se kur bëhet fjalë për djalin e tyre, ajo dhe Vini janë gjithmonë bashkë. Një vit pas ndarjes, Bora ende e kujton momentin e vështirë mes saj dhe partnerit. E pyetur nga një ndjekës në Instastory nëse e ka patur të vështirë ndarjen, ajo është përgjigjur:

“Nuk besoj se ka ndarje të thjeshtë.”- duke lënë të kuptohet se për të ndarja ka qenë diçka jo e lehtë për tu kaluar.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT