Trondit Robert Berisha: Për Patrisin dhe Tianin jap jetën! Tunën s'dua ta shoh me sy - Tirana Today

Trondit Robert Berisha: Për Patrisin dhe Tianin jap jetën! Tunën s’dua ta shoh me sy

Prej kohësh është aluduar se marrëdhënia mes dy çifteve të njohur Robert dhe Nora dhe Patris dhe Tuna nuk janë aspak të mira . Është përfolur gjatë se Tuna dhe Nora nuk flasin me njëra-tjetrën dhe për këtë arsye edhe dy vëllezërit  kanë probleme.


Ditën e sotme Robert Berisha ka qenë i ftuar në emisionin ‘Rudina’ ku i pyetur nga moderatorja për marrëdhënien që ata kanë me Tunen dhe Patrisin, ai ka shokuar me deklaratën e tij.

“Me Tunën as nuk dua që të takohemi. Nuk e di, për Patrisin dhe Tianin edhe jetën e jap. Të mbarojnë një herë e mirë këto thashetheme, Nora me asnjë artist në estradën shqiptare nuk ka pas problem. Tuna është ajo që me krejt estradën ka problem. Të gjithë janë gabim vetëm ajo e ka mirë. Unë i kërkojë falje Patrisit që nuk ishim në ditëlindjen e Tian dhe nuk do kemi mundësi të shkojmë në asnjë ditëlindje të familjes së tij, për shkak të Tunës”, ka treguar Roberti gjatë emisionit duke sqaruar një herë e mirë marrëdhënien e tij me familjen e të vëllait.

Ndër të tjera ai tregoi se edhe pse me Tunën nuk shihen, ai dhe i vëllai takohen shumë shpesh, pasi jeta e tyre e përditshme i lidhë.


Kategori
KurioziteteTë Gjitha
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu