Triumfoi me dy çmime, Dua festoi si e “çmendur” në skenë me vëllanë dhe motrën - Tirana Today

Triumfoi me dy çmime, Dua festoi si e “çmendur” në skenë me vëllanë dhe motrën

Mbrëmë na ka bërë krenarë të gjithëve. Dua Lipa shkëlqeu në “Brit Awards” ku fitoi dy çmime, “Artistja më e mirë femër” dhe “Artistja që përparoi më së shpejti në Britani”. E kur fitoi çmimin e dytë, Dua i emocionoi të gjithë të pranishmit. Kjo se, ajo në skenë mori edhe vëllain edhe motrën e saj dhe për këtë ka një arsye.


“Arsyeja se pse i solla ata në skenë, është se në kohën kur bëja albumin ju thosha se duhet të besojnë në magji, ajo ndodhi”, janë fjalët e saj.

Kur mori çmimin e parë, këngëtarja kosovare u ngjit vetëm në skenë, por gjithçka dyshoi kur asaj iu dhe çmimi i dytë. Ajo mori me vetë për të shkuar dhe për të marrë çmimin vëllain e saj më të vogël Gjin dhe motrën Rina. TIRANA TODAY

    

 


Kategori
Foto GaleriKryesoreShqipëriaTë GjithaVideo Galeri
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu