Kronikë

Tiranë, vritet me armë zjarri një 13-vjeçare

               Publikuar në : 21:16 - 11/10/18 lm

Para pak minutash ka ndodhur një ngjarje e rëndë në afërsi të Babrrusë në Tiranë. Nga informacionet paraprake të “Panorama” mësohet se është vrarë me armë zjarri një vajzë e mitur, ndërsa thuhet se plagën e ka marrë në bark.

Policia jep informacion se rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT