Tirana-Kastrioti Archives - Tirana Today

Tirana-Kastrioti

  • Shënohet goli i parë në finalen Tirana-Kastrioti (Video)

    Tirana ka kaluar në avantazh përballë Kastriotit në finalen e Kategorisë së Parë. Ishte skuadra e teknikut Nika që dominoi në pjesën e parë dhe e dominoi ndeshjen, por Tirana e Ze Marias zbret më e qetë në pjesën e dytë dhe fillon të sulmojë. Ishte Greca që dërgoi...Kthehu