Politikë

Skandali i Salianjit/Komentuesi, Berishës: Ça do bëhet me dy baxhellat

               Publikuar në : 16:36 - 13/02/18 Nijazi Mema

Publikimi i videos së deputetit të Partisë Demokratike, Ervin Salianji, i cili është filmuar duke shkëmbyer mesazhe erotike me  shtetasen G.D, ka shkaktuar reagime të ashpra në opinion publik.

Në  lidhje me këtë video ka patur edhe reagime të shumta nga qytetarë në rrjetet sociale, ndërsa kanë komentuar  edhe ndjekësit e ish-kryeministrit Sali Berisha në adresë të tij.Komentuesi në Facebook

 “O zoti sali.ca do behet me ato dy baxhellat e pd qe krynin mardhenie dje ne kuvend ne nje kohe qe populli i pagun me bo politike dhe jo kurvlliqe do i mbani akoma ne skuader apo do vazhdoni kerkoni te beni ndonje ndrim se po rrezikoni te bini nga kategori e pare ne kategori te tret me kta lojtare qe ka zgjedh trajneri yt pasardhes lul basha.nuk e di pse kam nje parandjenje qe keshtu si è keni nis as per 100 vjet nuk vini me ne pushtet”.

Kthehu