Stil

S’ka lënë gjë pa provuar, por për Alketën ky ushqim mbetet pika e saj e dobët

               Publikuar në : 16:59 - 14/09/18 ad min

Kjo verë ka qenë shumë aktive për Alketën, e kemi parë të udhëtojë rreth e përqark botës dhe duke kaluar momente të bukura. Mesa duket tashmë ajo është rikthyer dhe po përgatitet për programet e reja që do t’i besojë televizioni ku punon, Klan Tv.

E megjithatë, diçka e mban pezull…një dashuri e jona e përbashkët. Është fjala për pastat, për të cilat në një postim në Instagram vetë prezantuesja shkruan “Jeta është një kombinim i magjisë dhe pastave”.

A është kështu edhe për ju?

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT