E mërkurë, 8 Prill, 2020
20 C
Tirana

Jashtë sherbimit

Lexo edhe ...

Lë pas akuzat, Basha këshillon njësoj si Rama

Si rrallë herë, kryedemokrati Basha ka lënë pas akuzat ndaj qeverisë, ndërsa ka këshilluar qytetarët që të respektojnë distancimin social. Kjo si një masë për...

Koronavirusi ‘humb fuqinë’ në Spanjë? Këshilltari i OBSH jep lajme optimiste

Ndonëse shifrat e humbjes së jetëve në Spanjë janë të frikshme, nga ana tjetër ka një fije shprese se përhapja e koronavirusit po ngadalësohet. Organizata...

Përhapja e koronavirusit në Shkodër/ Voltana Ademi bisedë me ambasadoren e SHBA

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim tregon se ka zhvilluar një bisedë online me kryetaren e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademin. Përmes një postimi...

Wuhan-i del nga izolimi, epiqendra e koronavirusit rinis lëvizjen (FOTO)

Teksa në Itali, Spanjë e SHBA aktualisht po bëhet kërdia me viktimat dhe të infektuarit, nga ana tjetër, Wuhan-i ka dalë plotësisht nga izolimi. Wuhan-i që...
- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Lë pas akuzat, Basha këshillon njësoj si Rama

Si rrallë herë, kryedemokrati Basha ka lënë pas akuzat ndaj qeverisë, ndërsa ka këshilluar qytetarët që të respektojnë distancimin social. Kjo si një masë për...

Koronavirusi ‘humb fuqinë’ në Spanjë? Këshilltari i OBSH jep lajme optimiste

Ndonëse shifrat e humbjes së jetëve në Spanjë janë të frikshme, nga ana tjetër ka një fije shprese se përhapja e koronavirusit po ngadalësohet. Organizata...

Përhapja e koronavirusit në Shkodër/ Voltana Ademi bisedë me ambasadoren e SHBA

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim tregon se ka zhvilluar një bisedë online me kryetaren e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademin. Përmes një postimi...

Wuhan-i del nga izolimi, epiqendra e koronavirusit rinis lëvizjen (FOTO)

Teksa në Itali, Spanjë e SHBA aktualisht po bëhet kërdia me viktimat dhe të infektuarit, nga ana tjetër, Wuhan-i ka dalë plotësisht nga izolimi. Wuhan-i që...

Në 24 orët e fundit/ Gjobiten 230 persona, 20 shoferëve iu mor patenta e iu bllokua mjeti

Policia bën me dije se në 24 orët e fundit janë evidentuar 20 drejtues mjetesh, që kanë shkelur urdhrin e ndalim qarkullimit. Ata janë ndëshkuar...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT