Kronikë

Shqiptari arratiset nga burgu, policia greke ngrihet në këmbë

               Publikuar në : 13:03 - 14/07/18 ad min

Një 30-vjeçar shqiptar është arratisur nga burgu në (Tirintha,  Nafplion, të Greqisë), dhe autoritet  në Argolida po e kërkojnë atë.

Sipas informacioneve të pakonfirmuara deri tani, 30-vjeçari shqiptar kishte dalë me të burgosurit në mëngjes nëpër ambiente e burgut dhe nuk ishte kthyer.

Një aksion policor ka nisur për arrestimin e 30-vjçarit, gjeneralitetet e të cilit dhe as arsyeja pse ndodhej në burg, nuk bëhen me dije nga raportimet e mediave lokale.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT