Shko tek mjeku

Sfida 3 ditore, vaji që shkatërron të gjitha shenjat dhe njollat në lëkurë

               Publikuar në : 18:39 - 09/08/18 ad min

Lëkura është organi më i ndjeshëm ndaj lëndimeve. Shqetësimet më të mëdha të saj janë njollat apo shenjat që mbeten nga aknet, strijat apo probleme të tjera. Ka një vaj të mrekullueshëm që i heq të gjitha shenjat e strijave, plagëve apo lëndimeve të tjera nga lëkura në vetëm 3 ditë.

Kështu, ju do të vini re një ndryshim të madh që në 3 ditët e para të përdorimit dhe aplikimit të tij.

Përbërësit:

Vaj kokosi
Petale trëndafili
Përgatitja dhe përdorimi:

Hidhni një filxhan vaj kokosi në një enë. Shtoni petale të thara trëndafili. Gatuajini në temperaturë mesatare për 20 minuta. Largojini nga zjarri, lërini të ftohen dhe më pas kullojini.
Aplikojeni këtë vaj çdo natë para se të flini në zonat ku keni shenja apo njolla lëkure. Masazhojeni për disa minuta dhe mbajeni gjatë gjithë natës. Lëkurën e lani në mëngjes sapo të zgjoheni, në mënyrë që efektet të jenë më të mëdha./shije.al/

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT