Rama, Xhafaj dhe Meta mbyllen në Presidencë - Tirana Today

Rama, Xhafaj dhe Meta mbyllen në Presidencë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka thërritur në një mbledhje në Presidencë, Këshillin e Sigurisë Kombëtare. Në këtë mbledhje marrin pjesë kryeministri Edi Rama bashkë me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj.


Të pranishëm në ambientet e presidencës janë gjithashtu edhe anëtarë të tjerë të Këshillit të Sigurisë kombëtare.

Mësohet se mbledhja është kërkuar nga presidenti Ilir Meta dhe në fokus të diskutimit janë prioritete e Sigurisë Kombëtarë.


Kategori
PolitikëShqipëriaTë Gjitha
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu