Podgoricë, dy të rinj humbin jetën në aksident - Tirana Today

Podgoricë, dy të rinj humbin jetën në aksident

Mbrëmë rreth mesnatës në Podgoricë ka ndodhur një aksidentë i rëndë rrugor si pasojë e të cilit kanë humbur jetën dy të rinj. Sipas njoftimeve të policisë, aksidenti ka ndodhur në rrugën e Nikshiqit , ku një makinë është përmbysur për arsye akoma të panjohura.


Si rezultat i dëmtimeve të pësuara kanë humbur jetën M.Gj, 22 vjeç dhe M.GJ. 19 vjeç, ndërsa një person tjetër ka pësuar lëndime dhe ndodhet në Qendrën Spitalore të Podgoricës.


Kategori
Mali i ZiTë GjithaTrevat
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu