Mali i Zi

Podgoricë, dy të rinj humbin jetën në aksident

               Publikuar në : 14:40 - 07/05/18 user

Mbrëmë rreth mesnatës në Podgoricë ka ndodhur një aksidentë i rëndë rrugor si pasojë e të cilit kanë humbur jetën dy të rinj. Sipas njoftimeve të policisë, aksidenti ka ndodhur në rrugën e Nikshiqit , ku një makinë është përmbysur për arsye akoma të panjohura.

Si rezultat i dëmtimeve të pësuara kanë humbur jetën M.Gj, 22 vjeç dhe M.GJ. 19 vjeç, ndërsa një person tjetër ka pësuar lëndime dhe ndodhet në Qendrën Spitalore të Podgoricës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu