Pasi “çmendi” Prishtinën, Rita Ora i "vë zjarrin" Londrës - Tirana Today

Pasi “çmendi” Prishtinën, Rita Ora i “vë zjarrin” Londrës

Pas koncertit të jashtëzakonshëm në Prishtinë për 10-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, këngëtarja shqiptare Rita Ora ka dhuruar një tjetër performancë të zjarrtë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “BRIT Awards”.


Këngëtarja kosovare ka performuar mbrëmjen e së mërkurës krahë Liam Payne, këngën e “Fifty Shades Freed”, “For You”, në skenën e “O2 Arena” në Londër.

E veshur me një “body” ngjyrë të bardhë, bukuroshja 27 vjeçare dukej tepër seksi gjatë performimit të duetit, të cilin Liam e finalizoi me një përqafim dhe një puthje në faqe.

   


Kategori
Foto GaleriKryesoreShqipëriaTë Gjitha
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu