Kuriozitete

Oriola Marashi e afeksionuar pas super-modeles shqiptare: Të adhuroj!

               Publikuar në : 12:34 - 12/10/18 S.N

Oriola Marashi është një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar. Me linja perfekte dhe me një fytyrë mjaft tërheqëse, modelja ka ditur përherë të tërheqë vëmendjen e medias.

Provokimet nga ana e saj nuk kanë mungur, teksa nuk enjon të tregojë linjat e saj “bombë”. Por, Oriola e ka një modele shqiptare të cilën e adhuron.

E për kë tjetër mund të flitet, veçse për Emina Cunmulajn! Një super modele, me një zemër të madhe.

Së fundmi, Cunmulaj i është bashkuar fondacionit “Fundjavë Ndryshe” duke bërë bamirësi për shumë familje në skamje.

Ky akt ka tërhequr edhe vëmendjen e Oriolës, e cila ka publikuar një foto të Eminës në një nga aktivitetet e Fundjavë Ndryshe, teksa shkruan:

Emina, të adhuroj!

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT