Stil

Nora dhe Roberti ndajnë lajmin e shumëpritur me fansat

               Publikuar në : 14:51 - 11/10/18 marsela

Roberti dhe Nora janë bërë zyrtarisht shtetas të Republikës së Shqipërisë. Çifti ka dhënë lajmn e shumëpritur, përmes disa fotove në Instagram.

Nora ka publikuar në Instastory video krah Robertit. Ky i fundit ka ndarë me ndjekësit në Storyn e tij një tjetër gëzim, të cilin me siguri çifti mezi e kishin pritur.

Ai ka publikuar një foto të dy pasaportave, të vetën dhe të Norës. Kjo dëshmon se ata janë pajisur me pasaportë shqiptare.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu