Stil

Nora dhe Roberti ndajnë lajmin e shumëpritur me fansat

               Publikuar në : 14:51 - 11/10/18 M. S

Roberti dhe Nora janë bërë zyrtarisht shtetas të Republikës së Shqipërisë. Çifti ka dhënë lajmn e shumëpritur, përmes disa fotove në Instagram.

Nora ka publikuar në Instastory video krah Robertit. Ky i fundit ka ndarë me ndjekësit në Storyn e tij një tjetër gëzim, të cilin me siguri çifti mezi e kishin pritur.

Ai ka publikuar një foto të dy pasaportave, të vetën dhe të Norës. Kjo dëshmon se ata janë pajisur me pasaportë shqiptare.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT