Edicione

Njihuni me zhvillimet kryesore të ditës, përmes edicionit informativ (Video)

               Publikuar në : 15:15 - 01/10/18 M. S

“Tirana Today” ka sjellë të gjitha zhvillimet e ditës, të përmbledhura në një minutazh të shkurtër kohor. Në kronikë do të gjeni deklaratën e deputetit të PS, Rrahman Rraja, ku i doli në mbrojtje djalit të tij, ndërsa tha se Rexhep Rraja nuk kishte ushtruar dhunë ndaj vajzës.

Po ashtu Rraja deklaroi vendosmërinë e tij, se nuk do të largohej nga grupi parlamentar i PS.

Ndër të tjera do të dëgjoni edhe për rastin e arrestimit të vëllait të moderatores Alketa Vejsiu. PD, duke shfrytëzuar këtë rast, janë hakmarrë, duke thënë se ai do të lirohet nga Rama.

Për të rejat më të fundit dhe zhvillimet më të zgjeruara, klikoni në www.tiranatoday.com, ose shkarkoni në App Store dhe Play Store “Tirana Today”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT