Nadal “bie” para Sharapovës pas dy minutash (Video) - Tirana Today

Nadal “bie” para Sharapovës pas dy minutash (Video)

Do të ishte një përballje që do të pëlqeheshe nga të gjithë adhuruesit e këtij sporti por që zgjati vetëm dy minuta.  Rafael Nadal dhe Maria Sharapova kanë dhuruar spektakël për tifozët e pranishëm duke u sfiduar në një fushë me dhé. Përballja ka zgjatur dy minuta dhe është fituar nga tenistja ruse, e cila ka publikuar gjithçka në rrjetet sociale.Kategori
SportTë GjithaTenis
Ska koment

Lini koment

*

*
Të lidhura

Kthehu