Kuriozitete

Më provokuese se kurrë, Rita Ora zhvishet dhe…

               Publikuar në : 18:58 - 11/10/18 S.N

Shqiptarja me famë botërore, Rita Ora ka pozuar nudo për promovimin e këngës së saj më të re “Let you love me”.

Këngëtarja shfaqet nudo teksa mbulon pjesët intime vetëm me duar, ndërsa në sfond të videos është kënga e saj më e fundit.

Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 27 milionë klikime.

Pak ditë më parë, Rita rrëfeu në një intervistë se ka përjetuar ‘kohët më të bukura’ kur ishte në lidhje me Calvin Harris. Këngëtarja, 27 vjeçe dhe DJ, 34 vjeç i dhanë fund romancës në vitin 2014. Kjo ishte lidhja e parë e saj që u zbulua për publikun.

 

View this post on Instagram

 

LET YOU LOVE ME – LINK IN BIO

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT