Shko tek mjeku

Luftoni gripin, gurët në veshka dhe atakun e zemrës me këtë lëng natyral!

               Publikuar në : 07:08 - 01/10/18 ad min

Pini sa më shumë ujë gjatë stinës së verës!

Pirja e ujit ju ndihmon:

-Të humbisni në peshë
-Të jeni gjithmonë energjikë
-Të luftoni gripin, gurët në veshka dhe atakun e zemrës
-Të lehtësoni dhimbjet e kokës dhe të shpinës, kur shkaktohen nga dehidratimi
-Të mbani një lëkurë të ndritshme dhe të pastër
-Të shijoni ushqimin dhe të kuroni problemet e stomakut
-Të kufizoni rreziqet e goditjeve në zemër, kancerin e kolonës, kancerin e fshikëzës së urinës dhe kancerin e gjirit

Marrë nga ISHP

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT