Foto Galeri

Kërcënohet me jetë aktorja myslimane, shikoni foto që po i bëjnë gropën

               Publikuar në : 20:53 - 09/08/18 ad min

Një aktore indiane është sulmuar online, pasi ajo ka postuar fotografi e veshur me një bikini, ndërsa është me pushime.
Sara Khan, 29 vjeçe, një aktore e njohur, ka ngarkuar fotografi gjatë pushimeve në Goa, Indi dhe Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe.

4EF4D4AA00000578-6043213-image-a-103_1533821658098 4EF4CB4400000578-6043213-image-a-46_1533825949579 4EF4D3D200000578-6043213-image-a-108_1533821699586 4EF4D48B00000578-6043213-image-a-99_1533821642032 4EF4D3C300000578-6043213-image-a-98_1533821635272
<
>

Shumë persona e kanë vlerësuar pamjen e saj, megjithatë, Khan, e cila është myslimane, u vu në shënjestër edhe nga disa persona që nuk u pajtuan me zgjedhjen veshjes së saj. Disa nga shokët i kanë kërkuar që të “ndryshojë fe”, pasi ka shkelur rëndë ligjin e Sheriatit. Madje atë e kanë kërcënuar edhe me jetë.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT