Shqipëria

Keni bërë plane për sot? Ja sa do të shkojnë temperaturat

               Publikuar në : 07:49 - 12/10/18 M. S

Moti do të jetë me kthjellime, gradualisht në mesditë vranësirat do të vijnë në shtim në Jug të vendit. Era do të jetë e lehtë me drejtim Veriperëndim (NW), me shpejtësi 10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës 3  lartësi  vale 0,5, deri në 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         6/19°C
Zonat e  ulëta          8/27°C
Zonat  bregdetare   15/27°C

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT