Futboll

Dështimi i vitit/Minuta e 5’-të shtesë, penallti dhe topi përfundon në… (Video)

               Publikuar në : 16:39 - 06/12/18 Enno

Protagonist i penalltisë së turpshme, që vjen nga një ekzekutim plot mendjemadhësi nga pika e bardhë, kësaj here është tajlandezi Kraisorn.

Nëse ai do të shënonte në këtë rast, skuadra ku militon, Muangthong United në Tajlandë, do të kualifikohej për në finalen e “Copa Suzuki” të AFF. Ai, me siguri, nuk do të dojë ta kujtojë kurrë këtë ditë, këtë moment, që e ngarkon me përgjegjësitë e dështimit në një kompeticion të tërë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu