Stil

Gazetarja shqiptare e thotë troç: “Kam blerë tek Gabi, sa i kam luajtur fenë”

               Publikuar në : 07:52 - 13/08/18 marsela

Moderatorja Fiori Dardha, nuk e ka aspak problem që ta bëjë publike faktin se më herët ajo ka blerë rroba të përdorura, dhe se nuk ka arsye që të ndihet në siklet.

E pyetur nga ndjekësit e saj nëse ajo ka eksperimentuar me rrobat e përdorura, Fiori pa ju dredhur qerpiku ka thënë se dikur, kur nuk ka pasur mundësi ekonomike, sigurisht që ka qenë një variant i mundshëm.

Ajo ka treguar se është si të gjithë ne njerëzit e thjeshtë, dhe madje ka blerë edhe veshje tek “Gabi”.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT