Foto Galeri

Foto/Sot është një moderatore seksi, por ja si dukej Viola Spiro vite më parë

               Publikuar në : 13:28 - 13/09/18 ad min

Viola Spiro është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar. Ajo është mjaft e komentuar në media si dhe ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

viola2 viola5 viola1 viola (1) viola
<
>

Moderatorja e njohur vjen shpesh në qendër të vëmendjes së publikut, si për jetën e saj profesionale ashtu edhe për atë private.

Viola tashmë konsiderohet si një prej femrave më seksi, mirëpo me siguri nuk keni për ta njohur në këtë foto të shumë viteve më parë, të cilën vetë moderatorja e ka publikuar në “Instastory”-n e saj.

Viola shfaqet në të majtë të fotografisë, me një kapele të verdhë mbi kokë e duke bërë mimika me fytyrë. Ajo ka pozuar krah motrës dhe kushërirës së saj.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT