Foto Galeri

Foto/S’ka të ndalur Demi Rose, i ‘vë flakën’ rrjetit

               Publikuar në : 14:40 - 10/08/18 ad min

Edhe një herë e bukura Demi Rose ka mahnitur me format e saj trupore, e cila ka pozuar nga Ibiza, Spanjë. Zeshkania e bukur ishte veshur me bikini, ndërkohe që ekspozonte format e saj të lakmueshme.

4EFBCBA000000578-6046855-image-a-327_1533893934657 4EFBCBF800000578-6046855-image-m-320_1533893753594 4EFBCD4D00000578-6046855-image-a-321_1533893762501 4EFBCAAF00000578-6046855-image-m-349_1533894134330 4EFBCB6000000578-6046855-image-m-337_1533894006535 4EFBCB7600000578-6046855-image-a-339_1533894012900 4EFBCD5800000578-6046855-image-a-338_1533894012896 4EFBCB7C00000578-6046855-image-a-360_1533894370623 4EFBCAC300000578-6046855-image-a-350_1533894140157 4EFBCABF00000578-6046855-image-a-363_1533894495128 4EFBCB3400000578-6046855-image-a-362_1533894448310 4EFBCBF400000578-6046855-image-a-356_1533894270983 4EFBCBD800000578-6046855-image-a-355_1533894270943
<
>

23-vjeçar ekspozoi trupin e saj joshën, pasi nuk kishte vendosur asnjë shall, dhe ndjekësit e saj janë mahnitur pas modeles.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT