Foto Galeri

Foto/Modelja festoi ditëlindjen, bashkëshorti milioner i bëri surprizën romantike

               Publikuar në : 13:24 - 13/09/18 ad min

Modelja e njohur Emina Çunmulaj ka festuar një ditë më parë 34-vjetorin e lindjes. Në “Instastory” ajo ka publikuar urimet e shumta nga miqtë dhe familjarët.

emina1 emi emina emi1 emi2
<
>

Ndërkohë bashkëshorti i saj e ka surprizuar modelen me një natë romantike përpara zjarrit. Ai e kishte zbukuruar shtëpinë plot t përplot me tullumbace rozë.

E emocionuar, Emina ka filmuar ambientin e dekoruar bukur e më pas ka ndarë në “Instastory” edhe disa momente prej natës së tyre romantike.

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT