Foto Galeri

Foto/Fustani i bukur, por Princeshës i zbulon shenjën…

               Publikuar në : 18:07 - 12/10/18 ad min

Mbesa e Mbretëreshës Elisabeth ll, sot i ka dhënë fund beqarisë. Ajo është  martuar me partnerin e saj Jack Brooksbank. Princeshë Eugenie u martua në një ceremoni madhështore në kështjellën, Windsor. Ajo nuk kishte vendosur vello por vetëm një kurorë më gurë smeraldi.

150005739-d2de0a68-f99a-4084-a43a-87a2723e4e9a 150005975-5a6cc66a-8d3b-4d67-8054-a978271ba1b7 142407632-8fe8070f-a1cd-4f2f-b4da-1c547091803a 142407251-abdca4ce-8d93-4a6a-87b7-36b031234bb5 143021395-611105e1-7fe8-404c-9340-51ab86949f9a 142407648-e5f67674-7c4a-4b40-bb9c-91dbd2fbcfa8
<
>

Po ashtu ajo kishte preferuar një fustan të hapur në pjesën e kurrizit. Por, siç e shihni në foto i duket edhe shenja e operacionit. “Unë mendoj se duhet ndryshuar koncepti i bukurisë, duke i treguar njerëzve shenjat që kemi dhe duhet të ndihemi krenar për to”- ka thënë në një intervistë pak kohë më parë princesha.

Në moshën 12-vjeçare Eugenie ka kryer një operacion të vështirë në shtyllën kurrizore. Pak muaj më parë 28-vjeçarja ka treguar me krenari në profilin e saj në Instagram duke treguar grafinë e shtyllës së saj kurrizore.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT