Foto Galeri

Foto/Burri në shtëpi, modelja arratiset për pushime me shokun!

               Publikuar në : 21:00 - 12/08/18 ad min

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar edhe njëherë teksa është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë.

4F05E6D300000578-6052309-_Here_s_someone_who_really_doesn_t_give_a_s_However_the_newly_ma-a-8_1534082843784 4F05FFF500000578-6052309-image-a-593_1534082219386 4F05FFFF00000578-6052309-image-a-592_1534082219366 4F06010500000578-6052309-Off_we_go_The_pair_then_treated_themselves_to_a_ride_on_a_speed_-a-4_1534082843643 4F06023700000578-6052309-Off_we_go_The_pair_then_treated_themselves_to_a_ride_on_a_speed_-a-7_1534082843764 4F06027100000578-6052309-Chilling_Emily_beamed_as_they_sped_off_into_the_sunset-a-10_1534082843842 4F05E6AB00000578-6052309-image-a-27_1534077295101 4F06012200000578-6052309-image-a-514_1534081579387
<
>

Modelja 27 vjeçare, duket se e ka harruar për pak momente Sebastian Bear-McClard, me të cilin lidhi kurorë në shkurt të këtij viti, pasi është parë tepër e lumtur në shoqërinë e kolegut dhe mikut të saj Jordan Barrett.

Emily u sigurua që gjithashtu të “ngrinte” temperaturat ndërkohë që ka ekspozuar trupin mahnitës e veshur me bikini me pika.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT