Politikë

Foto/Bëhet i gjallë Fatos Nano, ish-kryeministri shfaqet mes dy politikanëve shqiptarë

               Publikuar në : 13:28 - 14/07/18 ad min

Ish-kryeministri shqiptar Fatos Nano është fotografuar ditën e sotme në një aktivitet që po mbahet në Golem të Durrësit për Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

Ai është një ndër figurat më të njohura të politikës, edhe pse prej vitesh ai është distancuar nga jeta politike. Siç shikohet në foto, Nano është fotografuar në krah të Ali Ahmetit dhe ish-ministrit të Shëndetësisë, dhe njëherësh doktorit, Sabit Brokaj.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT