Muzikë

FOTO/ Dafina Zeqiri paralajmëron projektin e ri

               Publikuar në : 14:20 - 21/03/18 ad min

Ka vite që është shpërngulu në Amerikë për të zhvilluar atje karrierën muzikore, dhe ka rezultuar mjaft e sukseshme.

Flasim për këngëtaren Dafina Zeqiri e cila ka publikuar disa fotografi në Instagram përmes të cilave ka dhënë një lajm të madh.

Ajo po regjistron këngët e reja.

Duket se shumë shpejt këngëtaren simpatike dhe me një zë për tu patur zili, do ta kemi prezente me projekte të reja.

Se çka do na sjell ajo, presim të shohim.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT