Kuriozitete

FOTO/ Capital T prezanton të dashurën

               Publikuar në : 17:34 - 11/10/18 S.N

Reperi Capital T ka ‘thyer’ shumë zemra, teksa ka prezantuar për herë të parë të dashurën e tij. Reperi i suksesshëm ka publikuar foto me të dashurën e tij, një vajzë e thjeshtë dhe shumë e bukur. Megjithatë, ajo nuk duket shumë qartë, teksa Capital T e ka shumuar paksa pamjen e saj.

Reperi ka postuar edhe një foto të dytë, ku shfaqet me duar të kapura me vajzën. Identiteti i kësaj të fundit nuk dihet ende, ndërsa duhet thënë se çifti shkon shumë bashkë.

 

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT