Kultura

Dua Lipa, së shpejti koncert në Kosovë

               Publikuar në : 14:15 - 26/02/18 S.N

Këngëtarja Dua Lipa u përfol shumë për mungesën e saj në koncertin për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, ndërsa shumë medie e shpjeguan atë si pasojë e marrëdhënieve jo të mira me Rita Orën.

Por, të gjithë ata që u mërzitën nga mungesa e saj, tashmë duhet të gëzohen sepse shumë shpejt Dua do të performojë në Kosovë.

Mësohet se më 09 gusht do të mbahet një koncert me organizimin e fondacionit “Sunny Hill Foundation”, ku do të marrë pjesë edhe këngëtarja me famë botërore.

Koncerti ka në fokus bamirësinë, ndërsa në të marrin pjesë edhe Mc Kresha dhe Lyrical Son.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT