Politikë

Dokumentet/ Berisha: Përgjimet e Prokurorisë fundosin Ballën dhe Ramën

               Publikuar në : 21:45 - 11/10/18 lm

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaron sot se përgjimet e vet Prokurorisë hedh në erë shtetin e banditëve Rama – Xhafa – Balla – Velia!

Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Berisha deklaron se përgjimet e Fred Alizotit nga Prokuroria vërtetojnë lidhjen e tij direkte me Taulant Begon dhe Ardi Xhafen si dhe pagesën qe ju bë atij për të luajtur rolin e piste që i ngarkoi Kallam Deshtaku me Faqezi Drogen

Bomba e pergjimeve te vet Prokurorise hedh ne ere shtetin e banditeve Rama – Xhafa – Balla – Velia!

Te dashur miq, jo vetem kamera e fshehte por dhe vet pergjimet e Fred Alizotit nga Prokuroria vertetojne lidhjen e tij direkte me Taulant Begon dhe Ardi Xhafen si dhe pagesen qe ju be atij per te luajtur rolin e piste qe i ngarkoi Kallam Deshtaku me Faqezi Drogen.

Lexoni pergjimet e Prokurorise te bisedava te zbardhura midis Fred Alizotit, nje mikut te tij dhe drejtorit te policise se Fierit, ne te cilat ai pohon se eshte lidhur me te Taulant Bego Yaris, drejtori i pergjithshem i policise famozi Ardi Xhafa. sb

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT