Kuriozitete

Del video e fshehtë/Këngëtarja shqiptare i hyn në shtrat burrit të martuar

               Publikuar në : 19:12 - 12/10/18 ad min

Këngëtarja e “IDGAF”, Dua Lipa i ka përgatitur një surprizë moderatorit Jimmy Kimmel. Por, veprimi i saj  duket se e ka lënë atë pa fjalë. Me ndihmën e bashkëshortes së Kimmel, Dua xhiroi videon e fshehtë së bashku me një grup kërcimtarësh. Ajo është  futur në dhomën e gjumit të moderatorit teksa ai flinte.

Në video shihet Dua e cila hyn pa bërë zhurmë e më pas nis muzika me këngën e saj “Electricity” teksa këngëtarja shqiptare hidhet në shtratin e Kimmel.

Moderatori shihet i habitur nga surpriza dhe në fund Dua e pyet si ishte teksa shtrihet pranë tij.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT