Të Gjitha

Ç’po ndodh?Bie Facebook, mijëra përdorues të prekur

               Publikuar në : 18:31 - 03/08/18 ad min

Rrjeti social më popullor në botë, Facebook, ka rënë në të gjithë botën. Prej disa minutash askush nuk ka mundur të ketë akses në këtë faqe.

Shumë përdorues nuk mund të shikonin publikimet më të fundit, pasi faqja del e bardhë. Disa prej përdoruesve raportuan se nuk mund të ngarkonin postime të reja, dhe as të shihnin. Ende nuk ka një reagim zyrtar nga Facebook.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT