Video Galeri Archives - Tirana Today
 • Video/ Ekzekutoi të riun në derën e shtëpisë, shikoni si u ndalua autori

  Pas ngjarjes tronditëse ku mbeti i vrarë në derë të shtëpisë, 32-vjeçari nga Dibra, policia ka mundur të arrestojë personin, si dhe ka publikuar pamjet nga aksioni. Policia bën me dije se në pranga ka rënë shtetasi, M.G, banues në Shupenzë. Mendohet se ngjarja ka ndodhur për  motiveve të...
 • Video/ Sherr femrash, gruaja rreh keq të dashurën e burrit

  Gratë rrihen rrallë me njëra-tjetrën, por kur në mes është tradhtia është shumë e vështirë t’i ndash. Në një video të publikuar sëfundmi, njëra prej protagonistëve me ndihmën e shoqes zbret nga makina një grua tjetër, me të cilën dyshonte se e tradhtonte i dashuri. Ajo nis ta godasë...
 • Video/ Incident tronditës, foshnja zvarritet në autostradë. Kamioni…

  Ky është momenti tronditës, ku një fëmijë shikohet të kalojë në një autostradë Vietnam. Në video e dëshmitari, nga Quang Ninh, shikohet se si  shoferi papritmas u shokua, dhe ka dyshuar krahun e dhënies së kamionit. Zvicerani i  vogël shihet duke u zvarritur nëpër dy korsi drejt barrierës në...
 • Video/Ermali rrëfen momentin e vështirë: Vetëm përqafoja djalin dhe qaja

  Ermal Mamaqi, mbrëmë në emisionin më të ri të TV Klan, “Në Kurthin e Piter Pan”, i ka prekur të gjithë teksa ka kujtuar aksidentin e ndodhur dy vite më parë në Ferizaj. “I dola përpara një rrethrrotullimi, makina ime u bë gjysmë. Kur shkova në shtëpi, aty e...
 • Video/I dënuar me 10 vjet burg, si u kap i riu nga Memaliaj

  Një 36-vjeçar nga Memaliaj, i dënuar me 10 vjet burg për trafik narkotikësh, ka rënë në pranga të policisë. Ai është Florian Zeka, 36 vjeç, lindur dhe banues në fshatin Krahes- Memaliaj. “Gjykata për Krimet e Rënda Tiranë, e ka dënuar me 10 vite e 6 muaj burg për...
 • Video/I shpëton burgut kryebashkiaku i Lezhës, lihet i lirë

  Kreu i Bashkisë Lezhë, Fran Frrokaj do të lërë qelinë e burgut. Gjykata e Lezhës ka caktuar sot masën e sigurisë “arrest shtëpie” për të, duke rrezuar masën e parë, atë të arrestit me burg. Ai dhe 11 zyrtarët e tjerë të arrestuar për abuzime me pronat dolën sot...
 • Sulmi që tronditi botën, mister helmimi i ish-spiunit rus. Agjentët s’po e zgjidhin dot

  Policia britanike po heton për helmimin e ish-spiunit rus dhe vajzës së tij, dhe sipas tyre mund t’u duhen ndoshta muaj për të çuar deri në fund të vërtetën. Ata tashmë po punojnë me pistën nëse në makinën e tyre ka qenë hedhur agjenti vdekjeprurës. Scotland Yard ka nisur...
 • Video/Inxhinieri e paralajmëroi dy ditë para. Zbardhen detaje nga shembja e urës

  Një urë mbikalimi, për këmbësorë u shemb papritur pak ditë më parë në Majami, duke lënë 6 të vdekur. Akoma nuk janë zbardhur detajet e shembjes së urës, por një nga inxhinierët që ka punuar për ndërtimin e urës, ka folur për mediat duke thënë se e kishte kuptuar...
 • Video/ Rrëfehet Elita Rudi: Si më bëri për vete Gjiko

  Lidhja e moderatores Elita Rudi me reperin Gjiko bëri bujë në rrjetet sociale. Ata janë prej më shumë se një viti në një lidhje me njëri-tjetrin dhe e kanë pranuar publikisht romancën mes tyre. Sot çifti ishte i ftuar në emisionin“Xing me Ermalin”, në Tv Klan, ku rrëfyen detaje...


Kthehu