Kryesore

Basha-Ramës: S’të kemi frikë, do ta shohësh çfarë do bëjmë!

               Publikuar në : 12:57 - 12/10/18 M. S

Kryedemokrati Lulzim Basha deklaron se thirrja e tij në Prokurori nuk është fundi i opozitës, por fillimi i fundit të një regjimi.

Jashtë ambienteve të Prokurorisë, ai ka përcjellë një mesazh të fortë ndaj kryeministrit Rama.

Edhe një herë tjetër ai trumbetoi se demokratët janë të vendosur për të larguar krimin nga politika. E mbi të gjitha, ata nuk tremben nga shantazhet politike të Ramës.

“PD, unë dhe shqiptarët e vendosur për të larguar krimin nga politika. As nuk trembemi, as nuk shantazhohemi nga makinacionet politike të Edi Ramës, por jemi të vendosur të çmontojmë krimin nga politika”.
 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT