Kronikë

Autori i masakrës me tre të vrarë, kryetar i PS-së në Mat

               Publikuar në : 18:58 - 11/10/18 lm

Autori i vrasjes së trefishtë dhe plagosjes së një personi më fshatin Shelli të Matit është shtetasi Kujtim Koxha.

Policia e Shtetit ka arrestuar autorin rreth një orë pasi kreu krimin, ndërsa mes viktimave ishin dy punonjës të Bashkisë, dhe dy banorë.

Por Kujtim Koxha është një emër i njohur nga banorët e kësaj zone dhe jo vetëm, pasi është kryetarë i Partisë Socialiste në Mat.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT