Basketboll

“All Stars Game”/Yjet e ekranit pushtojnë tribunën (FOTO)

               Publikuar në : 16:10 - 19/02/18 Enno

Sfida e basketbollit amerikan “All Stars Game” dhuroi spektakël në parket, por jo vetëm. Ajo dhuroi një shfaqje të paparë edhe në shkallët e pallatit të sportit.

Shumë yje të ekranit, përfshi artistë, politikanë, modele, etj., ishin të pranishëm për të ndjekur live spektaklin e ofruar nga basketbollistët më të mirë të planetit.

Përballja mes Team LeBron dhe Tem Stephen ishte e jashtëzakonshme, ku u dhurua spektakël dhe shumë pikë. Dhe në fakt nuk u zhgënjyen, pasi sfida përfundoi me rezultatin spektakolar 148-145 për skuadrën e LeBron James, yllin e Cleveland Cavaliers, që u shpall edhe lojtari i ndeshjes.
Cardy B

Fergie

Floyd Mayweather

Jack Nicholson

Jamie Redknap dhe Thierry Henry

Jammie Foxx

Michael Jordan

 P Diddy
Snoop Dog

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT